Гуртки
Творча презентація «Калейдоскоп захоплень»
«У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – вважав Сократ, оскільки обдарованість – це дар, але і він потребує багаторічної праці і наполегливості. Не існує безталанних дітей, – такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів.
Творчість, звичайно, зумовлює всі дії дитини, оригінальної у спілкуванні, іграх, малюнках, розповідях. Не треба забувати, що всі діти наділені здібностями, а тому потрібно їх виявляти і максимально розвивати. Зокрема це можна робити в позаурочний час на гурткових заняттях. Адже гурткова робота учнів є одним із чинників всебічного розвитку особистості школяра. Саме тому на базі нашого закладу буде працювати 17 гуртків.
Щоб переконатися у тому, наскільки цікаво і змістовно буде проводитись робота, в школі відбулася творча презентація гуртків «Калейдоскоп захоплень».
У нашому ліцеї відображені характерні ознаки сучасності — широкі можливості для власного вибору особистості, реалізації її творчих, професійних та інших потреб; розвиток інтересів і можливостей, різноманітних моделей діяльності.
У цьому році продовжать свою роботу гуртки, які вже полюбили діти, «Шкіряний м'яч», гурток декоративно-прикладної студії «Соняшник», драматична студія «Джерельце», гурток «Гармонія» (керівники Захарчук В.В., Кучерук Г.І., Оліферук В.С., Брелінський М.В.).
Великий інтерес викликали гуртки, які вперше розпочнуть свою роботу: кулінарна студія «Смак» (кер. Конончук І.В.), гурток «Цікава ПСИХОЛОГіЯ» (кер. Васильчук Г.М.), еко-студії «Дивосвіт» (кер. Захарчук І.М.).
Із захопленням сприйняли школярі презентацію роботи гуртка «Нащадки козаків» (виховник джур Володимир Захарчук). Наш загін козаків вже має свою, хоч і коротку історію, пройшовши другий етап військово-спортивного національно-патріотичного вишколу «Радогоська застава» та взявши участь у вишколі «Досвід мужніх України» в м. Летичеві.
Звичайно, не всі, хто захоплюється моделюванням, створюватимуть машини; не всі, хто захоплюється спортом, стануть спортсменами та спортсменками; не всі, кому подобається музика, стануть музикантами...
Головне — мати якесь улюблене заняття, щось робити корисне для себе, для розвитку власних інтелектуальних та творчих здібностей, вибудовувати своєрідну платформу успіху.